1. Оформлення замовлення.

Оформити замовлення можна як по телефону, так і на сайті. Після оформлення замовлення через сайт, Вам на e-mail буде надіслано повідомлення про замовлення. Протягом двох годин (але тільки в робочий час) за вказаним при реєстрації номером телефону, Вам передзвонить оператор для підтвердження замовлення.

 

Бувають випадки, коли при оформленні замовлення через сайт було вказано невірний номер телефону, чи абонент не бере слухавку. Тоді, будь ласка, передзвоніть до нас в офіс по одному з телефонних номерів зі сторінки «Контакти».

 

Отримати своє замовлення Ви можете кількома способами:

- самостійно завітавши до нас;

- кур'єрська доставка в м. Івано- Франківськ;

- відправка поштовими перевізниками по території України.

 

Вартість та терміни доставки залежать від обраного Вами перевізника. Замовлення не оформляються без ПІБ, повної адреси доставки і номера телефону. Переконайтеся, що ці дані вірно вказані.

 

Оплату за доставку замовлення «Нова Пошта», «Укрпошта» чи іншої служби покупець оплачує при отриманні.

 

Якщо у Вас виникли труднощі при оформленні замовлення на сайті, передзвоніть по одному з номерів на сторінці «Контакти». Вам нададуть консультацію в телефонному режимі, і допоможуть оформити замовлення.

 

 

2. Доставка. Умови і строки.

 

Доставка замовлень здійснюється тільки по території України. Відправка замовлень проводиться в строк 1-3 робочі дні від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі. Подальші терміни доставки залежать від обраного перевізника. Відправки здійснюються до повного вичерпання запасів товару. У разі, якщо на момент відправки замовлення один або кілька товарів відсутні, відповідна інформація буде повідомлена клієнту. Якщо по закінченню деякого часу в продажу з'являються товари, які були замовлені, але були відсутні на момент виконання замовлення, клієнт може їх замовити повторно, оформивши нове замовлення.

Способи доставки товару: «Нова Пошта», «УкрПошта».

 

3. Оплата

Можливі способи оплати такі:

Онлайн оплата банківською картою (LiqPay); 
готівкою або картою при самовивозі з магазину.

Поштові послуги покупець оплачує додатково згідно тарифів перевізника.

Замовлення на обмін також включають в себе суму з оплати за доставку. Винятком є випадки, коли причиною обміну стала помилка співробітників магазину або брак виробу.